Fotbal

Nechutná dohra zápasu Slavie ve Skotsku: Hráče zbili pěstmi do krve!

Nechutná dohra zápasu Slavie ve Skotsku: Hráče zbili pěstmi do krve!
Zdroj: Profimedia

Zápas Slavie v Glasgow má tvrdou dohru. Ondřeje Kúdelu podle potvrzených informací na cestě do kabin inzultoval pěstmi a zbil do krve jeden z hráčů Rangers!

Slávistický obránce Kúdela byl v závěru zápasu naháněný a nařčený z údajného rasismu poté, co se zastal svého spoluhráče. 

Tvrdá hra Rangers eskalovala v 87. minutě, kdy Goldon předvedl ve frustraci blikanec a bezohledně kopl míč do faulovaného Kuchty a měl tak dostat třetí červenou.


Kúdela poté přiběhl skoro přes celé hřiště a něco zašeptal Glenu Kamarovi do ucha. Vzápětí začala velká potyčka. Podle ostrovních médií měla být rozbuškou rasistická poznámka.


Dlouho se spekulovalo, co Kúdela Kamarovi pošeptal. Ze záznamu se zdálo, že poté, co se 25letý finský reprezentant rozeběhl, křičel "rasista, rasista".


Později se Kúdela vyjádřil pro web Slavie s tím, že řekl Kamarovi "You‘re fu**ing guy."


Související obsah


Pokud ovšem opravdu šlo o rasismus, rovněž má na řadu přijít přísný trest. Spravedlnost do svých rukou ale vzali místní přímo na stadionu. Kúdela byl totiž zbit pěstmi do krve přímo v tunelu a slávisté tak byli donuceni zavolat policii.

 
Napadení později potvrdil i předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík, který kategoricky vyloučil, že by mělo jít o rasismus.


"Šokuje nás, že po zápase došlo k fyzickému napadení našeho hráče. Na žádost Slavie řeší případ policie," napsal na svůj twitterový účet.Slávistický boss se Kúdely zastal hned po zápase a slíbil, že si s ním pohovoří po návratu z dopingových testů.


Ve svém tweetu také zmínil, že "nezná slušnějšího a skromnějšího člověka, než je právě Kúdela". Jenže ve vyhrocených momentech ujedou nervy skoro každému.Otázkou také zůstává, zda by měl Kúdela zapotřebí soupeře rasisticky urážet. Udělal by si tím zlou krev i ve své kabině. Slavia se opírá o řadu vynikajících hráčů tmavé pleti.

Vždyť právě nigerijský záložník Peter Olayinka zaznamenal v prvním poločase postupovou branku. V obraně vedle něj hraje Simon Deli z Pobřeží Slonoviny, o senegalském supertalentu Abdallahovi Simovi nemluvě.

Související obsahZápas v Glasgow byla řádná divočina. K vidění byly zákroky za hranou a krásné góly. Na sestřih se podívejte zde:
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události