Fotbal

Brutální zákrok na Koláře: Doma se nám zastavil dech, přiznává sestra

Brutální zákrok na Koláře: Doma se nám zastavil dech, přiznává sestra

Hororový zákrok na brankáře Slavie Ondřeje Koláře nevyděsil jenom fotbalové fanoušky, doma doslova trnula hrůzou jeho rodina, včetně sestry Lucie Kolářové, která hraje volejbalovou extraligu za Duklu Liberec. „Nikomu bych nepřála takový pocit, který zažila naše rodina ve čtvrtek," řekla v rozhovoru pro sport.cz.

"Doma s rodiči se nám zastavil dech. V prvním momentě mi hlavou létaly nejhorší scénáře. Představte si, že vidíte bráchu nehybně ležet s celým zakrváceným obličejem. Bohužel po nechutném faulu na Ondrase pro mě zápas tak trochu skončil a řešila jsem jen, co a jak bude s bráškou," prozradila Lucie Kolářová v rozhovoru, který poskytla pro sport.cz.

Její bratr Ondřej Kolář utrpěl ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti Rangers děsivé zranění obličeje, když ho kopačkou do hlavy sestřelil domácí Kemar Roofe a dostal červenou kartu.

Související obsah

"Bezmocně jsem sledovala hrůzostrašný zákrok na mého bráchu, který mu mohl klidně zničit život. Jediné, co k tomu můžu říct, že bych i ten titul obětovala, kdyby se ten čtvrteční zákrok na bráchu nestal," dodala Kolářová, která získala po předčasném ukončení sezony s libereckou Duklou extraligový titul ve volejbale.

Vyhrocený zápas mezi Slavií a Rangers má nadále dohru. Nejvíce se řeší údajný rasismus, kterého se měl dopustit obránce Ondřej Kúdela.

Související obsah

"Nemůžu si odpustit jedno, a to je vlastně hrozně zvláštní pocit, že se ve světě více řeší údajný rasismus od Ondry Kúdely než brutální zákrok na Ondrase a další hnusné a zákeřné fauly na bráchy spoluhráče," podotkla sestra slávistického gólmana, která však věří, že se její sourozenec brzy vrátí zpátky mezi tři tyče.

Takhle vypadal brutální zákrok na Ondřeje Koláře:

Související obsah

„Zatím není jisté, jestli Ondra bude muset na operaci, ale vypadá to dobře. Bude chytat vlastně s podobnou helmou, s jakou chytal Petr Čech. Třeba udělá stejnou kariéru, právě jako naše brankářská legenda," uzavírá Lucie Kolářová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události