Fotbal

Kritika Slavie od skotské legendy: Herní plán? Jen padali a křičeli, říká

Kritika Slavie od skotské legendy: Herní plán? Jen padali a křičeli, říká
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Do kauzy okolo Slavie a Rangers přilila další horký olej legenda Liverpoolu a Celticu Kenny Dalglish. Dnes 70letý bývalý fotbalista a trenér totiž o sešívaných řekl, že jsou simulanti a za svoji hru si nezaslouží pochvalu.

Dalglish se rozpovídal pro The Sunday Post, kde v několika odstavcích řeší aktuální kauzu z osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a Rangers.

O sešívaných sice prohlásil, že si zaslouží být v nejlepší osmičce EL, zároveň ale napadl způsob, jakým se do čtvrtfinále dostali.

Související obsah

„Použili nechutný herní plán. Při každé příležitosti padali a křičeli. Chtěli rozhodčímu komplikovat život a narušit hru Rangers. Pro skotský tým to bylo nešťastné a Slavii to fungovalo,“ pronesl bývalý hráč a trenér s tím, že za tento způsob hry si český tým příliš fanoušků nezíská.

Kenny Dalglish také promluvil k rasistické kauze okolo Ondřeje Kúdely, jenž měl nazvat soupeře Glena Kamaru "fuc***g monkey. (Zas*anou opicí). 

Související obsah„Kamara tvrdí, že mu Kúdela řekl, že je zas*aná opice. Nemám důvod pochybovat o jeho verzi události. Neznám ho, ale vždycky na mě působil jako slušný člověk,“ prohlásila 70letá fotbalová legenda.

Související obsah

Situací se zabývá i UEFA, sama Slavia se od rasismu distancuje a podala na Kamaru trestní oznámení, jelikož měl finský fotbalista tmavé pleti napadnout 33letého českého stopera v útrobách stadionu.

Ke kauze okolo "rasismu" Ondřeje Kúdely se vyjádřil i Ladislav Vízek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události