Lyžování

Rozpory jsme vždy řešili uvnitř týmu, reaguje Vlhová na kritiku trenéra

Rozpory jsme vždy řešili uvnitř týmu, reaguje Vlhová na kritiku trenéra
Zdroj: Profimedia

Petra Vlhová prožívá nejkrásnější okamžiky kariéry díky výhře velkého křišťálového glóbu, ale oslavu ji poněkud pokazil vlastní trenér, jenž slovenskou lyžařku ostře zkritizoval. Vlhová zareagovala s chladnou hlavou a ke slovní přestřelce se neuchýlí.

Petra Vlhová ovládla letošní sezonu alpského lyžování, když získala svůj první velký křišťálový glóbus v kariéře. Nyní ukázala, že s chladnou hlavou nejezdí jen po svazích, ale řeší s ní i nepřijemné konflikty.

Její trenér Livio Magoni totiž pro italská média hovořil o své svěřenkyni ve velmi špatném světle. Řekl, že lepší už nebude, že na to nemá a zkritizoval i její tým.

"Negativní vyjádření mého trenéra Livia Magoniho v italských médiích, s kterými mě novináři konfrontují posledních 24 hodin, nás všechny zasáhly v čase absolutní radosti," reagovala Vlhová prostřednictvím svého Instagramu.

 

"Já se nesnížím k tomu, abych je komentovala bez toho, abychom se o tom všichni navzájem pobavili a vyjasnili si své postoje," dokázala pronést bez silných emocí, na které by rozhodně měla právo.

 

Související obsah

"Každý tým, stejně jako rodina, má své vnitřní problémy a během sezony nabité emocemi je máme i my. Vždy jsme naše rozpory a odlišné názory uměli použít pro posílení týmu," uvedla dále 25letá šampionka.

"Pokud bychom to nedělali lépe než naši konkurenti, nikdy bychom nejvzácnější lyžařskou trofej nezískali. A tak stejně jako vždy doposud, nebudeme interní záležitosti a vnitřní strategii našeho týmu řešit přes média," uzavřela svou reakci na trenérovu kritiku.

Související obsah

Celou tuto reakci napsala Vlhová k fotce, na níž drží velký křišťálový glóbus, objímá svého trenéra Magoniho a oba se přitom usmívají.

Petra Vlhová po vítězství ve Světovém poháru zhodnotila sezonu:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události