Fotbal

Fotbalista Pavljučenko zesměšnil Slováky. Otřesná fyzička, slabý fotbal

Fotbalista Pavljučenko zesměšnil Slováky. Otřesná fyzička, slabý fotbal
Zdroj: Profimedia

Slovensko, stejně jako Česko, čeká v úterý večer další zápas kvalifikace na mistrovství světa. Naši východní sousedé se utkají s Ruskem a bývalý reprezentant Sborné očekává snadnou výhru, Slováky při kritice vůbec nešetřil.

Roman Pavljučenko má v 39 letech kariéru prakticky za sebou, hraje už jen v nižší ruské soutěži, ale na reprezentační dráze za sebou zanechal výraznou stopu, a tak jsou jeho názory v Rusku respektované.

Slováky si ale svým posledním komentářem rozhodně nezíská. "Domnívám se, že Slováci nebudou schopní předvést své maximum. Jejich mužstvo je otřesně fyzicky připravené a absolutně nekonkurenceschopné. Očekávám od nich velmi slabý fotbal," citoval Pavljučenka sovsport.ru.

Slováci ve dvou kvalifikačních zápasech ještě neprohráli, ale pouhé remízy s Kyprem a Maltou jsou rozhodně ztrátami. Naopak Rusko si poradilo s Maltou i Slovinskem a Pavljučenko očekává třetí výhru i proti Slovensku.

Související obsah

"Rusové dají první gól a brzy přidají ještě další, možná i dva. Myslím, že tak to s velkou pravděpodobností bude," odhadl autor 21 reprezentačních branek, který prošel Lokomotivem Moskva, Tottenhamem či Spartakem Moskva. Za poslední dva jmenované kluby si zahrál také Ligu mistrů.

Od Česka se očekává kvalitní výkon ve Walesu, reprezentaci nebudou chybět hráči z Bundesligy ani Ondřej Kúdela:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události