MMA

Joker v kleci řádil: Soupeře uzemnil a pak šel po konkurenci, zmínil i Kincla

Ranař Aleksandar Ilič na chvíli ovládl celý galavečer KSW 60. Prvně drtivým způsobem ukončil soupeře Adriana Dudeka a pak si řekl o další zápas. Při proslovu zmínil i českého bijce Patrika Kincla, kterého chce překonat.

Ilič (13-4), přezdívaný Joker, měl před zápasem dvě prohry v řadě. O to víc si užil, když po knokautování soupeře kombinací kopu na hlavu a rychlé levačky dostal prostor k proslovu
 

"Tomasz Jakubiec, “ku**o, doufám, že jsi to viděl," začal Joker na adresu rivala, se kterým zápas nedopadl kvůli koronaviru. A při pokračování si řekl o dalšího protivníka: “Možná obličej Tomasze Drwala bude chtít okusit tenhle kopanec. Viděli jste, že Patrik Kincl umí lidi ukončovat, dejte mi Drwala nebo Jakubiece a teprve uvidíte.“ Také v proslovu zmínil bývalého soupeře Damiana Janikowskiho, který se nedávno do soka opřel přes sociální sítě.

 

Související obsah

Zdá se, že Ilič má celou řadu nevyřešených účtů a je hladový po dalším vítězství. Uvidí se, zda mu KSW nabídne vytoužený zápas s legendou Drwalem a zda ho dokáže ukončit lépe než Patrik Kincl při svém debutu. 

I český ranař čeká na další duel. Nedávno na sociálních sítích oznámil, že z května se jeho příští zápas přesouvá na červen. KSW nyní oficiálně oznámilo datum a jméno chystaného galavečeru. Na 6. června připadá KSW 61, jehož hlavním zápasem má být duel siláka Mariusze Pudzianowskiho s veteránem Lukaszem Jurkowskim.

Související obsahKSW můžete sledovat živě i ze záznamu na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události