Fotbal

Harry Kane chce po 16 letech opustit Tottenham. Je čas získat trofeje

Podle ostrovních médií požádal fotbalista Harry Kane o přestup z Tottenhamu, kde působí od útlého dětství. Anglický fotbalový reprezentant by rád měl o své budoucnosti jasno ještě před evropským šampionátem.

U Harryho Kanea se dlouhodobě povídá o tom, kdy konečně opustí Tottenham a zamíří do týmů, jenž vyhrávají tituly a řadí se mezi nejlepší kluby nejen v Premier League.

Sedmadvacetiletý útočník by rád zůstal v Premier League a o jeho služby má mít zájem Manchester United, Manchester City a Chelsea. Podle reportérů ze stanice Sky Sports chtěl Kane odejít již v minulé sezóně, ale udrželo jej jméno Josého Mourinha, který ale v klubu již není.Kaneovi bude v červenci již osmadvacet let, a tak je čas na nějaký poslední velký přestup. Do londýnského Tottenhamu přišel jako mladík v roce 2004. Prosazovat v Premier League se začal v sezóně 2014/15, kdy dal jednadvacet branek.

Související obsah


Od té doby je Kane jedním z nejlepších střelců soutěže, drží několik rekordů a pro Anglii je to útočník číslo jedna nejen do nadcházejícího evropského šampionátu. Před jeho startem by ovšem rád měl rozhodnuto o tom, kde bude působit.

Tottenham se v Evropské lize nedostal ani mezi osm nejlepších, padl i ve finále ligového poháru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události