MS v hokeji 2021

Pešán dal na soupisku jen 25 hráčů, tři na dopsání teprve čekají

Pešán dal na soupisku jen 25 hráčů, tři na dopsání teprve čekají
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Hokejové mistrovství světa začíná již v pátek a trenér Filip Pešán má hotovou provizorní neúplnou soupisku. Do 28členného výběru bylo přidáno jen 25 hráčů a tři borci zatím čekají, zda budou dopsáni, nebo je nahradí jiné posily.

Na soupisce je místo pro 28 hráčů a stejný počet jich také odcestoval do Rigy, ale teoreticky je stále možné, že by tým mohl doplnit někdo z NHL, takže Pešán zatím zapsal pouze dva brankáře, osm obránců a patnáct útočníků.

Na soupisce tedy zatím nezbylo místo na brankáře Petra Kváču, obránce Andreje Šustra a útočníka Matěje Blümela. Není ale vůbec vyloučené, že se všichni tři ještě dopsání na soupisku dočkají.

Do brankoviště tak jsou zatím k dispozici Šimon Hrubec a Roman Will. Z obránců jsou na soupisce David Musil, David Sklenička, Libor Šulák, Ondřej Vitásek, Michal Moravčík, Filip Hronek, Libor Hájek a Lukáš Klok.

Související obsah

V útoku bude vybírat Pešán z této patnáctky: Adam Musil, Radan Lenc, Matěj Stránský, Michal Špaček, Tomáš Zohorna, Jakub Flek, Robin Hanzl, Lukáš Radil, Jiří Sekáč, Jiří Smejkal, Filip Zadina, Jakub Vrána, Filip Chytil, Jan Kovář a Dominik Kubalík.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události