šipky

Šipkaři si užívali návrat fanoušků: Měl jsem husí kůži, říká hvězda

Šipkaři si užívali návrat fanoušků: Měl jsem husí kůži, říká hvězda
Zdroj: Profimedia

Zpátky do ochozů se vrátili fanoušci šipkařské Premier League a hned celý sport zlepšili o několik levelů. Šipkaři si to po dlouhých měsících neskutečně užívali.

"Fanoušci hrají masivní roli ve sportu, v šipkách mají hodně velký dopad na hru. Hrozně nám chyběli," dodával po úterním programu Premier League Nathan Aspinall.

Právě Aspinall si hodně užil nástup, kdy fanoušci zpívali jeho vybranou písničku pod jménem Mr. Brightside od rockové skupiny The Killers. Aspinall v úterním kole remizoval s Wadem, ale postup mezi čtyři nejlepší by mu uniknout neměl.

"Fanoušci přinášejí adrenalin a dodají vašemu výkonu o deset až dvacet procent více," pokračoval aktuálně druhý muž Premier League, jenž ztrácí na hvězdného van Gerwena jeden bod.

Velkých ovací se v pondělí dočkal i zmiňovaný van Gerwen, který je největší hvězdou současných šipek. Na ikonickou nástupní písničku lidé zpívali i jeho jméno. “Měl jsem husí kůži, pondělní noc byla vzrušující,” řekl nizozemský šipkař.

Související obsah

"I když bylo lidí méně než dříve, tak to byl neskutečný krok dopředu po naprosto příšerné době," dodal oblíbený van Gerwen. Poslední dvě kola se hrají ve středu a ve čtvrtek, poté následuje play-off.
 

VIDEO: Michael van Gerwen se vrátil do čela Premier League: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události