Fotbal

Tak tohle je velká bomba! Real Madrid má zájem o brankáře Tomáše Vaclíka

Španělská média spekulují o podpisu Tomáše Vaclíka ve slavném Realu Madrid. Zkušená jednička české reprezentace neprodloužila smlouvu v Seville a zájem má údajně druhý tým La Ligy.

To by byla opravdu velká přestupová bomba. Tomáš Vaclík je údajně v plánech Realu Madrid, který by jej bral jako druhého brankáře za Belgičanem Courtoisem.

Zprávu potvrdil španělský novinář Joaquín Maroto, jenž píše pro deník AS. Vaclík letos chytal za Sevillu, ale moc šancí v prvním týmu nedostával.


Pro dvaatřicetiletého brankáře je to nejspíše poslední šance na podpis ve velkém klubu. Real se údajně zajímá i o služby italského brankáře Donnarummy, kterému skončila smlouva v AC Milán. Vytáhlý brankář by se ale těžko spokojil s rolí druhého brankáře.

Související obsah


“Byly to neuvěřitelné tři roky, na které nikdy nezapomenu,” psal na svém Instagramu Vaclík po konci angažmá v Seville. Agent David Nehoda informaci zatím nepotvrdil.


Podepsání Tomáše Vaclíka na post dvojky dává smysl. Ve světě je to častá praxe, že rezervní brankář je zkušený a má něco odchytáno, což u Vaclíka platí. Ten byl navíc pod drobnohledem posledních šest let.

Související obsah


Aktuálně je ostravský rodák bez angažmá a v následujícím měsíci bude řešit nejen novou práci, ale také bude reprezentovat Česko na evropském šampionátu. Dobré výkony by mu mohly pomoci k prestižnímu angažmá.


Vaclík by byl prvním Čechem, který by si zahrál za slavný Real Madrid. Yanko Daučík se sice narodil v Praze, ale jeho národnost byla slovenská. V dresu bílého baletu strávil dvě sezóny v šedesátých letech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události