EURO 2021

ONLINE: Sledujte zajímavosti a aktuality k EURO 2020

UEFA EURO 2020

Dlouho očekávaný evropský fotbalový šampionát je tady! Euro se původně mělo odehrát tradičně v minulém roce, jenže koronavirová pandemie udělala plánům rázný konec. Nyní tak turnaj vypukne od 11. června do 11. července 2021. Veškeré zajímavosti a aktuality k šampionátu můžete sledovat v online přenosu.

Na šampionátu se představí 24 týmů včetně České republiky a Slovenska. Zároveň se hraje v šesti skupinách po čtyřech týmech.

Euro 2020 si nechalo oficiální název s původním letopočtem. Na šampionátu se budou také hrát zápasy v 11 pořadatelských zemích a na jedenácti různých stadionech.