EURO 2021

Co si dává Ronaldo ke své oblíbené vodě? Mladík z Juve prozradil více

Co si dává Ronaldo ke své oblíbené vodě? Mladík z Juve prozradil více
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Už v neděli večer vypukne osmifinále evropského šampionátu, ve kterém Portugalsko v čele s Cristianem Ronaldem bude toužit po postupu a obhajobě titulu. Sám 36letý útočník je zatím na Euru nejlepším střelcem a ukazuje, že má stále neskutečnou formu. K tomu také dopomáhá striktní jídelníček, o kterém promluvil Ronaldův spoluhráč z Juventusu.

Daouda Peeters patří k mladíkům, který hraje za juniorku Juventusu. Nyní tento fotbalista promluvil na téma Cristiano Ronaldo a jeho stravování.

Sám CR7 už o sobě dal na šampionátu pořádně vědět, když během tiskové konference odložil dvě lahve s Coca-Colou a všem řekl, ať pijí vodu.
 

 

Související obsah

Jenže, co si tedy Cristiano ke své oblíbené vodě dává?

"Vždy to stejné. Brokolice, kuřecí maso a rýže. S litry vody a samozřejmě bez Coca-Coly," odpověděl Peeters pro deník AS.

 

Související obsah

Sám Ronaldo už dříve také řekl, že jí šestkrát denně, a kromě coly se vyhýbá také dalším syceným nápojům a alkoholu. 


"Kvalitní trénink musí být kombinován s dobrou stravou. Jím stravu s vysokým obsahem bílkovin, se spoustou celozrnných sacharidů, ovoce a zeleniny a vyhýbám se sladkým jídlům," prohlásil 36letý fotbalista."Jezte pravidelně. Pokud pravidelně trénujete, je důležité udržovat vysokou hladinu energie, aby vaše tělo mělo palivo pro lepší výkon,"
dodal Ronaldo, který se bude v neděli se svými kolegy snažit vyřadit Belgii a postoupit do čtvrtfinále fotbalového Eura.
 

Ronaldo odsunul lahve s colou. Pijte vodu, radil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu EURO 2021

Důležité Události