Fotbal

Vaclík už přiletěl do Řecka. Známe podmínky jeho nové smlouvy

Podpis Tomáše Vaclíka v Olympiakosu Pireus je na spadnutí! Reprezentační brankář už přiletěl do Řecka, kde si ho odchytili místní novináři. S mnohonásobným mistrem řecké ligy by měl podepsat dvouletou smlouvu. Velkým lákadlem je účast v Lize mistrů.

Bývalý brankář Sparty, Basileje a španělské Sevilly svými výkony na evropském šampionátu zaujal natolik, že se o něj začalo zajímat mnoho evropských klubů. Mluvilo se hlavně o italské Neapoli, ale ta nakonec nevyšla. I tak ale dvaatřicetiletý brankář zůstane na jihu Evropy. Podepíše dvouletou smlouvu s Olympiakosem Pireus, který se pyšní 46 ligovými tituly. 

"Tomáš Vaclík nyní přiletěl na letiště v Aténách. Podepíše smlouvu s Olympiakosem, oficiální oznámení se očekává v pondělí," napsal na Twitteru novinář Oguz Oruc.

Související obsah

Podle informací zmíněného novináře by měl Vaclík v Řecku pobírat 1,2 milionu EUR (31 milionů korun) ročně a k dvouleté smlouvě by ještě měla být opce na jeden rok. Na dalších 31 milionů korun by si pak měl Vaclík přijít jako bonus po podpisu smlouvy. 

"Jsem velmi šťastný, že můžu zabojovat o Ligu mistrů. A moc mě těší zájem fanoušků," prohodil Vaclík na letišti. Jeho nový klub čeká druhé předkolo Ligy mistrů v mistrovské části. S kým se ale o nejprestižnější klubovou soutěž utká, zatím není jisté. 

Řecká média o Vaclíkově novém angažmá informovala už v pátek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události