České týmy v pozoru, v pondělí po obědě se losují evropské poháry

Velký pozor si dávají přední české kluby, které budou znát soupeře do předkol evropských pohárů. Los třetích předkol Ligy mistrů, Evropské ligy a Konferenční ligy startuje v pondělí ve 12:00, 13:00 a 14:00.

Svého soupeře ve třetím předkole Ligy mistrů zjistí pražská Slavia, na kterou čeká například i Šerif Tiraspol, se kterým Pražané před lety padli. Velice nepříjemným soupeřem může být švédské Malmö či maďarský Ferencváros.

Soupeř Slavie ve třetím předkole LM:
Malmö FF/HJK Helsinki
Alaškert/Šerif Tiraspol
Ferencváros/Žalgiris Vilnius

Sparta již v úterý nastoupí do druhého předkola nejprestižnější klubové soutěže proti Rapidu Vídeň. V případě postupu se může utkat s Monakem, Benficou ši Šachťarem Doněck.

Soupeř Sparty ve třetím předkole LM v případě postupu:
Monako
Benfica Lisabon
Šachtar Doněck
Celtic/Midtjylland

Vůbec lehké to nebude mít Jablonec, jenž se o finální předkolo Evropské ligy potká s horším z dvojice Celtic - Midtjylland anebo s jedním z dvojice PSV - Galatasaray.