LOH Tokio 2021

Šok v Tokiu, senzační vítězství! Svět obdivuje Markétu Vondroušovou

Senzační vítězství Markéty Vondroušové nezůstalo bez ohlasů
LOH 2021 Tokio | Zdroj: Profimedia

Česká tenistka Markéta Vondroušová zaujala celý svět. Po senzačním vítězství nad japonskou tenistkou Naomi Ósakaovou zaujala téměř veškeré světové sportovní servery. ''Velký rozruch předvedla tenistka Vondroušová z České republiky, která vyřadila světovou dvojku Naomi Ósakaovou,'' napsala například americká NBC.

''Další senzace v Tokiu, Naomi Ósakaová se loučí s olympiádou. Bývala finalistka French Open nedala sportovkyni, která zapalovala olympijský oheň, šanci,'' napsal polský sportovní server sport.pl.

Kanadský sportovní zpravodaj Sportsnet nenechal na japonské tenistce nit suchou. ''Takhle rychlý konec fanoušci Ósakaové nečekali. Tohle bude pro japonskou tenistku noční můra. ''

''Japonská tenistka nezvládla tlak,'' konstatoval jednoduše deník Spiegel. ''Markéta Vondroušová nemilosrdně smetla z kurtu Ósakaovou,'' napsal zase britský Daily Mail. Ten zároveň prozradil, že se Ósaková po zápase málem rozbrečela. Na otázku japonského novináře, jak se momentálně cítí, nedokázala odpovědět a opustila za doprovodu svého agenta novinářskou zónu.  

Související obsah

Všechna média se pak víceméně shodla, že Vondroušová předvedla životní výkon. Japonskou tenistku pak zkritizovala, že vypadnutí v třetím kole je obrovské zklamání, zvláště, když se na ni upřela velká mediální pozornost po zapálení olympijského ohně. 

Vondroušová si spravila chuť po zpackaném French Open:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu LOH Tokio 2021

Důležité Události