Fotbal

Problém pro Manchester United, na začátku sezony přijde o svoji hvězdu

Problém pro Manchester United, na začátku sezony přijde o svoji hvězdu
Zdroj: Profimedia

Tak to je velká komplikace pro Manchester United. Na začátku sezony bude minimálně dva měsíce postrádat svoji útočnou hvězdu Marcuse Rashforda, který musí podstoupit operaci ramene. Jeho návrat na trávník se reálně předpokládá až ve druhé polovině října.

Anglický útočník má za sebou evropský šampionát, kde nastoupil pětkrát jako střídající hráč. Začátek nové sezony ale nestihne. Po plánované operaci by měl být mimo přibližně 12 týdnů a Manchester United čeká první zápas už 14. srpna proti Leedsu.

Rashford chtěl operaci podstoupit co nejdříve, ideálně už po skončení evropského šampionátu, ale musel počkat, až bude dostupný nějaký vhodný chirurg, který jej bude moci operovat. 

Související obsah

"Po konzultaci s Marcusem, našimi doktory a specialisty jsme se dohodli, že Marcus podstoupí operaci, co nejdříve to bude možné, aby jeho potíže s ramenem byly vyřešeny," uvedl Manchester United ve svém prohlášení.

Nejedná se ale o nový problém. Třiadvacetiletý fotbalista se s bolestí ramene potýká už delší dobu. "Ať už se jedná o cokoli, tak na tom nezáleží, protože mé problémy trvají už od začátku minulé sezony. I přes to jsem s United odehrál celou sezonu. Podílel jsem se na 36 gólech, takže bych rozhodně týmu chyběl. Chci hrát každý zápas a doufal jsem, že stihnu začátek sezony," řekl Rashford odhodlaně. 

Nádherný přímý kop Marcuse Rashforda v Carabao Cupu

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události