Fotbal

Přítelkyně fotbalové hvězdy čelí nechutným zprávám. Přejí jí smrt

Přítelkyně fotbalové hvězdy čelí nechutným zprávám. Přejí jí smrt
Zdroj: Profimedia/instagram sasha_rebecca

Patří mezi nejoblíbenější anglické fotbalisty. Blíží se jeho velký přestup do Manchesteru City a může se pochlubit krásnou přítelkyní. Dalo by se říct, že má život jako v pohádce. To ale neplatí právě o jeho milé, která na sociální sítě dostává stovky nechutných a výhružných zpráv od mladých holek ve věku okolo 13 let.

Zatímco si Jack Grealish užíval na evropském šampionátu zaslouženého aplausu, kdy velmi dobrými výkony pomohl Albionu po dlouhé době do finále velkého turnaje, jeho přítelkyně Sasha Attwoodová musela čelit úplně opačným problémům.

"Dostávala jsem dvě stě výhružek smrtí denně, a to vůbec nepřeháním," prozradila na svém Youtube kanále. "Stálo v nich, že mi přejí, ať dostanu rakovinu a zemřu. Dokonce to stejné psali i o mé rodině," uvedla vyděšená Attwoodová.

Související obsah

Přítelkyně Jacka Grealishe prozradila i další příklady nechutných zpráv. "Doufám, že až příště pojedeš autem, tak se vybouráš a umřeš po tom, co se stalo ve Wembley," napsal další z online násilníků zřejmě v narážce na to, že Anglie právě na tomto stadionu prohrála finále mistrovství Evropy proti Itálii.

Attwoodová se svěřila, že se celá situace zhoršila během evropského šampionátu. "Absolutně nechápu, jak lidi můžou být tak bezdůvodně zlí. Já jsem vždycky byla silná osobnost a urážky cízích lidí jsem nevnímala, ale tohle je úplně jinej level."


Související obsah

"Často se mluví o tom, že lidi rádi prudí ostatní na internetu, ale málokdo si uvědomuje, jak moc to je špatné. Nejděsivější na tom je, že ty zprávy dostávám hlavně od děvčat ve věku okolo 13 let," uvedla modelka.

"Ráda bych nad tím mávla rukou, že za to může jejich věk, ale když jsem byla stará jako ony, tak jsem nikdy takové zprávy neposílala," podivuje se přítelkyně slavného fotbalisty.

Související obsah

S online násilím mají zkušenosti i Grealishovi spoluhráči z anglické reprezentace. Jadon Sancho, Marcus Rashford a Bukayo Saka dostávaly mnoho zpráv s rasistickým podtextem po té, co ve finále evropského šampionátu neproměnili pokutový kop.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události