LOH Tokio 2021

Po zlatých medailích další výzva, Prskavec s Krpálkem uvedou zprávy

Lukáš Krpálek s Jiřím Prskavcem na olympiádě v Tokiu zazářili a nyní budou zářit i na obrazovkách TV Nova. Oba zlatí medailisté a velcí kamarádi se podělí o moderování Sportovních novin.

Krpálek nenašel mezi judisty na olympijských hrách žádného přemožitele a odvezl si zlatou medaili, jen pár hodin před ním se podobný kousek povedl i Jiřímu Prskavci mezi kajakáři ve vodním slalomu.

Na sportovních kolbištích jsou oba jako ryby ve vodě, ale nyní je čeká nová výzva. V neděli se ujmou moderování Sportovních novin na televizi Nova.

 

Související obsah

Prskavec si tuto roli vyzkoušel již před lety ve Snídani s Novou, a tak bude moci Krpálkovi zkušeně dát nějaké tipy. Na oba zlaté medailisty se můžete těšit ve Sportovních novinách 8. srpna po osmé hodině večerní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky na MS podlehly Jižní Koreji 32:26

České reprezentantky podlehly v prvním zápase hlavní fáze mistrovství světa ve Španělsku výběru z Jižní Koreje rozdílem šesti bodů 32:26. Prohrou ztratily šanci na postup do čtvrtfinále. V poločase Korejky bodově utekly a do šatny šly s vedením 20:13, druhou půli ale vyhrály Češky 13:12. Nejvíce bodů (6) nastřílela Charlotte Cholevová. V pátek čeká výběr Jana Bašného tým Dánska.