LOH Tokio 2021

Snad nebudeme moc trapní, smáli se zlatí medailisté po moderování zpráv

Sportovní noviny na televizi Nova měly v neděli speciální moderátory. Byli jimi zlatí olympijští vítězové Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec. Oba borci si to moc užili a před kamerou působili jako doma.

Pro zlatého kajakáře Jiřího Prskavce to byla druhá podobná zkušenost. Poprvé si uvádění sportovních zpráv na Nově vyzkoušel už v roce 2016 po bronzovém úspěchu v Riu."Byla to sranda. Předpokládám, že to také byla poslední zkušenost s moderováním. Ale jo, moc mě to bavilo a je zajímavé vidět, jak to ve studiu funguje," vyprávěl sympatický sportovec s velkým úsměvem.

Společně s ním si to užil i jeho kamarád Lukáš Krpálek. "Za mě to bylo něco hezkého, co člověk nedělá každý den. Byl to nový zážitek a já doufám, že se bude dát na to dívat a že jsme nebyli úplně moc trapní. Když na to člověk kouká v televizi, tak to nějak vypadá, ale když stojíte před těma kamerama, tak je to samozřejmě něco jiného," popisoval dvojnásobný zlatý medailista z posledních dvou olympijských her.

Související obsah

Své televizní vystoupení si určitě nenechají ujít a v televizi se na něj podívají. "Počkáme na reakce okolí a potom to pustíme rodině možná," smál se Prskavec. "Když už se mě děcka ptala kam jedu a já řekl, že jedu do televize, tak jim alespoň ukážu, kam jsem teda jel," vysvětloval s úsměvem Krpálek.

Nad nabídkou televize Nova, aby odmoderovali sportovní zprávy v hlavním vysílacím čase neváhali ani minutu. "Popravdě jsem o tom nepřemýšlel. Když jsem věděl, že do toho půjdeme spolu," přiznal Krpálek, že by si to bez svého parťáka neuměl představit. "Jo, ale s Lukášem, jinak nejdu," notoval si se svým kamarádem Prskavec a u toho se oba smáli.

Související obsah

A jak se oba borci na televizní vystoupení připravovali? "Žádná speciální příprava nebyla. Tady jsme si řekli texty a šli jsme do toho po hlavě," prozradil Prskavec. "Co nám tam napsali, to jsme přečetli. Takže jestli budeme za ho*ada, svedeme to na redakci televize Nova," smáli se oba po svém televizním vystoupení.

Podívejte se, jak Jiřímu Prskavcovi šlo moderování sportovních novin v roce 2016.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události