Přestup

Proč odešel Ronaldo do Manchesteru? Chabibovi prý řekl důvod

Proč odešel Ronaldo do Manchesteru? Chabibovi prý řekl důvod
Zdroj: Profimedia

Letní přestupové období nabídlo fotbalovému světu několik bomb a jednou z největších je návrat Cristiana Ronalda do Manchesteru United. MMA zápasník Chabib Nurmagomedov o přestupu prý věděl měsíc dopředu. Nyní dokonce prozradil, že zná i důvod, který mu prozradil sám Ronaldo.

Když přestoupil Lionel Messi do PSG, vypadalo to, že největší přestup léta je za námi, ale o podobně velký rozruch se postaral také jeho největší rival Cristiano Ronaldo, když se z Juventusu vrátil do Manchesteru United. Pro většinu fanoušků to byl velký šok, ale ne tak pro bývalého šampiona UFC Chabiba Nurmagomedova. Ten totiž právě tenhle přestup očekával.

Už minulý týden neporažený zápasník řekl, že o přestupu věděl od Ronalda už měsíc a nyní prozradil ještě další detaily ze vzájemné konverzace. "Nechtěl bych odhalovat naši soukromou konverzaci. Ale řekl mi, že v Itálii je znuděný a že by se rád přestěhoval do Anglie," prozradil Dagestánec pro RT Sport.

"Vážně, když sleduji italský fotbal... nejsem jeho velkým fanouškem. S anglickým fotbalem to mám naopak a nikdy bych ho nevyměnil," uvedl, že stejně jako Ronalda, ani jeho italský fotbal příliš nebaví. Jelikož s portugalským fenoménem je kamarád, není překvapením, že v porovnání s Messim preferuje právě CR7.

Související obsah

"Messi hraje také dobře. Je to jeden z nejlepších hráčů v historii. Myslím, že co se týče dovedností, tak jsou na tom stejně, ale Cristiano má větší charisma," zdůvodnil, proč je podle něj lepší. Ronaldo se po příchodu k United stal nejlépe placeným hráčem ligy, zda se ale v sobotu proti Newcastlu objeví v základní sestavě, stále není jisté. Minimálně příchodem z lavičky by si však Portugalec měl odbýt svůj obnovený debut v Anglii.

Na přestupu Cristiana Ronalda se prý podílel i Sir Alex Ferguson:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Přestup

Důležité Události