Král je zpátky! Ronaldo řádil v dresu Manchesteru United

Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo se v dresu Manchesteru United ukázal! Portugalský střelec v nastavení prvního poločasu otevřel skóre, ve druhém přidal ještě jeden gól a United nakonec vyhráli 4:1.

CR7 se do sestavy Rudých Ďáblů vrátil po dvanácti letech. Když vyběhl ze šaten, ochozy Old Trafford vybuchly jásotem. A Ronaldo se jim odměnil vstřeleným gólem. A nakonec nebyl pouze jeden.

Hra Manchesteru směřovala ke koncovému útočníkovi, ale Ronaldo neměl prvních 45 minut střelecké štěstí. Jeho chvíle přišla až během dvouminutového nastavení. Greenwood z pravé strany prověřil Woodmana, který srazil ránu do středu malého vápna. Tam už byl rozeběhnutý Ronaldo a sražený balón doklepl do sítě. V dresu Manchesteru United se Ronaldo prosadil 85krát, včetně prvního angažmá mezi lety 2003-2009.

V 56. minutě ale odpověděl Newcastle. Za aktuálně patnáctý tým tabulky srovnal obránce Javier Manquillo. Remízový stav však netrval dlouho a opět rozjásal diváky Cristiano Ronaldo. V 62. minutě dostal přihrávku a pak zakončil levačkou mezi nohy bezradného gólmana.

​Bruno Fernandes poté zvýšil vedení na 3:1 krásným gólem zpoza vápna a United šli za další domácí výhrou. Tu v závěru utkání ještě znásobil Lingard, jenž se prosadil poprvé po návratu z West Hamu. United jasně srazili Newcastle.

Manchester United – Newcastle United 4:1
45+2. Ronaldo, 62. Ronaldo, 80. B. Fernandes, 90+2. Lingard – 56. Manquillo

Ronalda fanoušci vítali již před utkáním:

K tématu Gól

Češi vstoupí do olympijského turnaje proti Dánsku, ve skupině mají i Rusko

Česká hokejová reprezentace už ví, s kým se utká na zimních olympijských hrách v Pekingu. Naši vstoupí do turnaje 9. února zápasem proti Dánsku. O dva dny později je pak čeká duel proti Švýcarsku. Posledním soupeřem ve skupině B pak bude Rusko, které opět nastoupí v barvách Ruského olympijského výboru.