Fotbal

Takhle se chová hvězda? Naštvaný Messi po vystřídání odmítl trenérovi podat ruku

Tak takhle si Lionel Messi premiéru na stadionu Parc des Princes určitě nepředstavoval. Proti Lyonu vyšel gólově naprázdno a utkání ani celé nedohrál. Když si ho kouč Mauricio Pochettino dovolil v 76. minutě vystřídat, vyhnul se jeho natažené ruce.

Zatímco rival Cristiano Ronaldo po přestupu do Manchesteru United sází jeden gól za druhým, Lionel Messi na první trefu v dresu PSG stále čeká. V neděli se poprvé představil fanouškům na domácím hřišti a ani tentokrát nebyl úspěšný. Šanci měl v úvodu, ale jeho trestný kop našel jen konstrukci brány.

V druhém poločasu pak Pochettino hvězdného útočníka stáhl a místo něj poslal na hřiště Achrafa Hakimiho. Když Messi cestou na střídačku míjel svého trenéra, odmítl mu podat ruku a dal jasně najevo, že rozhodnutí nerozumí. A špatná nálada se ho držela i po zbytek zápasu, neradoval se ani když jeho spoluhráči otočili v závěru zápas na 2:1.

Související obsah

"Máme před sebou těžké zápasy a já se rozhodl Messiho ušetřit. Každý ví, že máme nabitou soupisku a já musím dělat tato složitá rozhodnutí," obhájil střídání argentinský trenér.

A perné chvíle zažila i další hvězda Kylian Mbappé. Ten byl na úvod zápasu vypískán vlastními fanoušky, kteří francouzského útočníka trestají za neprodloužení smlouvy. Mbappému zbývá v dresu PSG devět měsíců.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události