Neskutečné selhání Conora McGregora! Hvězda MMA byla všem pro smích

Tak tohle se slavnému MMA zápasníkovi Conoru McGregorovi vůbec nepovedlo. Byl pozván jako host na zápas mezi Chicagem Cubs a Minnesotou Twins. Před utkáním měl za úkol provést slavnostní nadhoz, ale vůbec se mu to nepovedlo. Míček z jeho levé ruky letěl hodně daleko od rukavice chytače. Legendární bijec se tomu zasmál. 

McGregor nyní bojuje se zraněním levé nohy, takže má čas i na vedlejší aktivity. Snaží se tak na sebe upozornit, jak se dá. Jeho poslední veřejné vystoupení si ale za rámeček vůbec nedá. 

Před zápasem mezi Chicagem Cubs a Minnesotou Twins se zúčastnil slavnostního ceremoniálu, během kterého měl provést nadhoz. Napřáhl se, ale míček z jeho ruky šel úplně jinam, než si představoval. Rukavici Patricka Wisdoma ze Chicaga netrefil, dokonce se tomu ani nepřiblížil. Celou situací se ale nenechal vyvést z míry a společně s hráčem Cubs se tomu zasmáli. Následně si i udělali společnou fotografii. 

Související obsah

"Nejvíc zničující nadhoz v historii! Na ikonickém stadionu Wrigley Field. Ten nadhoz byl pořádně jedovatý a silný, jen přesnost trochu chyběla. Ale víte, já stál jenom na jedné noze, což byla zrovna ta nedávno zraněná levá. Jsem šťastný, jak se mi to povedlo," okomentoval celou situaci s nadsázkou a úsměvem McGregor. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události