Fantastický Ronaldo sestřelil hattrickem Lucembursko, Anglie pouze remizovala

Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Cristiano Ronaldo je prostě nezastavitelný! V kvalifikačním duelu o mistrovství světa totiž vstřelil tři góly a pomohl Portugalsku porazit Lucembursko 5:0. To hráči Anglie pouze remizovali s Maďarskem 1:1 a zdramatizovali dění ve skupině I.

36letý portugalský útočník opět ukázal svou dokonalost. V duelu proti Lucembursku totiž zapsal už svůj jubilejní 10. hattrick na mezinárodní scéně, čímž se stal zároveň historickém rekordmanem.

Lucembursko mu cestu za třemi góly navíc dost ulehčilo dvěma pokutovými kopy v úvodu utkání, které fenomenální Portugalec oba proměnil. Na brzké vedení 2:0 pak ještě zareagoval Bruno Fernandes, jenž přidal třetí trefu.

​Ve druhém poločase pak na 4:0 zvýšil Palhinha, který následně parodoval typickou oslavu CR7ky. Nicméně právě ikonický Ronaldo dovršil v 87. minutě rekordní hattrick, když poslal prudkou hlavičku do brány Lucemburska a upravil na konečných 5:0 pro Portugalsko.

​Naopak Angličané sehráli dost utrápené utkání s Maďarskem. Na domácím stadionu ve Wembley totiž prohrávali po proměněné penaltě Sallaie. Domácí pak sice dokázali poměrně rychle srovnat na 1:1, jenže více jak remízu si z utkání neodnesli. Naopak Dánsko si po výhře 1:0 nad Rakouskem už může radovat z postupu na MS.

Podívejte se, jak vypadal návrat Cristiana Ronalda na Old Trafford:

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10