MMA

Čečenský Vlk má stále hlad. Po triumfu v UFC ho čeká přemožitel Karlose Vémoly

Čečenský Vlk má stále hlad. Po triumfu v UFC ho čeká přemožitel Karlose Vémoly
Chamzat Čimajev - UFC zápasník | Zdroj: Profimedia

Zdá se, že čečenský Vlk Chamzat Čimajev na UFC 267 hlad po vítězství neutišil. Krev v oktagonu ještě ani nezaschnula a už se řítí do dalšího zápasu. Tentokrát se mu postaví UFC veterán a přemožitel Karlose Vémoly, o MMA ale nepůjde.

Neporažený Čimajev (10-0) je zpátky. Po těžkém průběhu covidu-19, kdy hovořil i o konci kariéry, o víkendu naprosto přejel Li Jinglianga (18-7). Čínského soupeře donutil odklepat za tři minuty a čtrnáct sekund a přitom neinkasoval jediný úder. Od čtvrtého triumfu v UFC neuplynuly ani dva dny a už má před sebou novou výzvu.

 

Do akce se vrátí už 19. listopadu na švédském turnaji Bulldog Fight Night 9. Soupeřem mu bude Nor narozený ve Švédsku Jack Hermansson (22-6), který v UFC zápasí ve střední váze. Zapomeňte ale na souboj dvou rozdílných vah dle pravidel smíšených bojových umění. Ranaři si to tentokrát rozdají v zápase ve volném stylu (freestyle wrestling).

Související obsah

​Čeští fanoušci bojových sportů mohou Hermanssona znát ještě z dob před UFC. Na cestě za vytouženou smlouvu se v roce 2015 střetl s Karlosem Vémolou (31-6). Jejich zápas skončil v prvním kole, když Hermansson nasadil páku na ruku. Terminátor bezvýchodnou situaci odmítl odklepat a z klece odešel se zlomenou rukou.

Karlos Vémola pro Televizi Nova otevřel dveře svého sídla Vémolandu. Podívejte se:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události