Další sporty

Jake Paul odhalil novinku: Pokud ho soupeř ukončí, dostane obrovský bonus

Jake Paul odhalil novinku: Pokud ho soupeř ukončí, dostane obrovský bonus
Zdroj: profimedia.cz

Youtuber Jake Paul se snaží zatrhnout řeči, které provázely jeho boxerské zápasy, o tom, že je v ringu chráněný smlouvou. Soupeři jej dle jeho slov mohou normálně knokautovat jako v každém jiném boxerském zápase. A aby svá slova podtrhl, příštímu soupeři nabízí astronomický bonus, pokud to dokáže.

“Šíří se hodně fám o “bez knokautové“ klauzule ve smlouvách mých zápasů. Někdo to začal, ostatní se toho chytli. Lidé jsou ovce,“ řekl na sociálních sítích populární Jake Paul pro server mmajunkie.

Paul v profesionálním ringu absolvoval čtyři duely. Všechny dokázal vyhrát, ale kvalita jeho soupeřů je předmětem nejedné diskuze. První výhru získal proti kolegovi z branže, autorovi zábavných videí AnEsonGibovi. Poté knokautoval bývalou hvězdu NBA na odpočinku Natea Robinsona, následně ukončil MMA zápasníka Bena Askrena, který sice byl šampionem Bellatoru a dařilo se mu i v UFC, postoj však nikdy nebyl jeho doménou. Naposledy na body porazil bývalého UFC šampiona Tyrona Woodleyho.

Zdroj: Profimedia

​Poslední zápas měl Paulovi přinést respekt ve světě boxu, ale nestalo se tak. Woodley už do posledních zápasů v UFC nastupoval bez elánu, který měl dříve. A i v ringu to několikrát vypadalo, že se drží zbytečně zpátky. Přesto slavného Youtubera málem prohodil provazy.

Sestřih prvního zápasu mezi Jake Paulem a Tyronem Woodleym:

Nyní se chystá odveta. Tommy Fury, nevlastní bratr boxerského šampiona Tysona Furyho, odstoupil kvůli bakteriální infekci a zlomenému žebru z tréninku, Woodley tak dostal druhou šanci ukázat, že na nováčka v bojových sportech má.

Paulův tým před zápasem, který proběhne 18. prosince, ujišťuje veřejnost, že jej protivník klidně může poslat k zemi, pokud to však zvládne. "Aby bylo jasno. Tyron má smluvně ujednaný bonus ve výši 500 tisíc dolarů (11,3 milionu korun), pokud Jakea ukončí knokautem nebo technickým knokautem,“ prozradil boxerův poradce Nakisa Bidarian.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.