Hokej

Další úlet brankáře Kašíka. Na videu je tentokrát sám obnažený

Nedá si pokoj a nedá. Sotva utichl jeden skandál, ztropil hokejista Libor Kašík další. Od doby, co brankář extraligových Beranů způsobil nezvyklý trapas sobě i své přítelkyni, neuplynul ještě ani měsíc. Zlínské "číslo" o sobě přesto dává znovu vědět. Tentokrát devětadvacetiletý sportovec ukázal svoje vypracované tělo, intimní partie měl zakryté pouze ručníkem a opět provokoval.

Ze sociálních sítí unikl další "tajný" příspěvek hokejisty Libora Kašíka. Ani ne měsíc poté, co se svou přítelkyní nechtěně umístili na instagram video, kde brankář Zlína své drahé polovičce, modelce Barboře Aglerové odhalil prsa, se objevila další zajímavá nahrávka.

​Tentokrát na ní figuruje především sám extraligový gólman, a to celý nahý. Intimní partie si zahaluje ručníkem a lascivně si jím hladí zakrytá místa. To vše navíc s komentářem: "Končím, dneska už jen volno." 

Hráč posledního celku Tipsport extraligy příspěvek natočil v hokejové šatně a měl tedy nejspíš po tréninku. Styl, jakým video natočil, se však jako nezávadný rozhodně označit nedá.

Související obsah

​I když šlo nejspíš o nahrávku soukromého charakteru, Kašík si ji asi za rámeček nedá, protože se dostala opět na veřejnost. Brankář by si tak zřejmě měl rozmyslet, co s kým sdílí a co komu posílá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události