Fotbal

Hvězdný Ronaldo se vytáhl i mimo hřiště, partnerce připravil parádní překvapení

Hvězdný Ronaldo se vytáhl i mimo hřiště, partnerce připravil parádní překvapení
Ronaldo připravil partnerce Georgině Rodríguezové narozeninové překvapení. | Zdroj: Profimedia.cz

Když na to přijde, je hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo pořádný romantik. Naposledy to ukázal při narozeninách své partnerky Georginy Rodríguezové, která oslavila osmadvacátiny. Pro matku svých dětí připravil hodně velké překvapení. Na dubajském mrakodrapu Burdž Chalífa se tak díky speciálním efektům objevila argentinská modelka v celé své kráse.

Cristiano Ronaldo má vše. Úspěšnou fotbalovou kariéru, spousty peněz na kontě i fungující rodinu. Ta je pro něj velmi důležitá, což ukázal i při příležitosti osmadvacátých narozenin své drahé polovičky Georginy Rodríguezové. 

Pro argentinskou modelku a matku svých dětí totiž vymyslel hodně speciální a romantický dárek. U příležitosti návštěvy Dubaje nechal hvězdný Portugalec nainstalovat na nejvyšší mrakodrap světa Georgininy obrázky. Burdž Chalífa se tak večer rozsvítil s podobiznou modelky, narozeninovým přáním a dalšími obrázky z jejího života. 

A Ronaldovu partnerku to samozřejmě dojalo. "Nemohu najít slova. Děkuji, děkuji a děkuji. Nemůžeš mě udělat šťastnější," napsala na svůj instagram své lásce. "Děkuji všem, kdo jste pracovali na tom, aby byl tento den tak výjimečný. I všem, kteří se radujete z mého štěstí a štěstí mé rodiny," doplnila.

Související obsah

​Výlet do Spojených arabských emirátů si užila nejen s Ronaldem, ale i jejich čtyřmi dětmi. Dceru Alanu sama porodila, dvojčata Evu Mariu a Matea i nejstaršího syna Cristiana Jr. páru odnosila náhradní matka.

​Manchester United si v FA Cupu poradil s Aston Villou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události