Hokej

Rána pro All-Star Game. Chybět bude jedna z největších hvězd

Hvězdný ruský útočník Alexandr Ovečkin se nezúčastní o tomto víkendu All-Star Game, které se letos uskuteční v Las Vegas. Důvodem absence ruského forvarda je nákaza koronavirem. Kvůli tomu nebude také týmu k dispozici v dnešním nočním zápase s Edmontonem.

Ovečkinovi vyšel pozitivní test ve středu a nepředstaví se tak o víkendu v T-Mobile Aréně. Ruský kanonýr měl dokonce plnit roli kapitána týmu Metropolitní divize. Měla to být jeho osmá účast v utkání největších hvězd NHL, což by bylo nejvíce ze všech nominovaných hráčů.

Kdo Ovečkina nahradí, to zatím není jasné. Není ani známo, jaký je jeho stav. Klub Washington Capitals se k celé situaci více nevyjádřil. Naposledy chyběl v roce 2019, kdy se omluvil a raději odpočíval před zbytkem sezony. Za svou absenci dostal následně od vedení NHL trest na jeden zápas.

Související obsah

​Ovečkin letos ve 43 zápasech nasázel už 29 gólů a navíc se stal historicky nejlepším střelcem v přesilových hrách. Letos přidal také 29 asistencí a v bodování celé ligy je na pátém místě.

Celý program All-Star Game můžete sledovat už tento víkend na stanicích Nova Sport a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události