ZOH Peking 2022

Paulovi nezvládli další utkání, se Švýcarskem schytali debakl

Paulovi nezvládli další utkání, se Švýcarskem schytali debakl
Tomáš Paul a Zuzana Paulová na olympijských hrách v Pekingu | Zdroj: Profimedia.cz

Manželé Tomáš a Zuzana Paulovi mají za sebou další utkání na olympijských hrách ve smíšených dvojicích curlingového turnaje. Postup se jim ovšem výrazně vzdálil, protože prohráli i druhý sobotní duel. Především víkendový program má rozhodnout o postupu mezi čtyři nejlepší.

Manželé Paulovi naskočili do turnaje parádně a z prvních tří duelů zapsali hned dvě výhry. Poté se ale rozjetá mašina lehce zasekla, neboť Paulovi padli s Itálií, Velkou Británií a v šestém zápase se postavili výborně hrajícím Švýcarům.

Tomáš a Zuzana Paulovi se tak chtěli dostat zpátky na vítěznou vlnu, ale to se vůbec nepovedlo. Už v prvním endu byl stav duelu 0:3, po třech dokonce 0:7. S českým párem, který je prvním na olympijských hrách, to vypadalo opravdu bledě. 

Související obsah

Situace se nelepšila ani v dalších endech. Švýcaři bodovali v dalších hrách a po pěti endech to bylo již propastných 0:10 v neprospěch českého manželského páru. Za téměř rozhodnutého stavu se šlo do šestého endu, kde se Paulovi chtěli pokusit o olympijský zázrak.

V tom sice brali tři body, ale to na úspěch přesto nestačilo. V předposlední hře Švýcarsko opět bodovalo a do posledního endu se ani nemuselo jít. Paulovi tak prohráli 3:11 a zapsal třetí porážku v řadě. 

Manželé Paulovi byli hosty Nastaveného času:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu ZOH Peking 2022

Důležité Události