ZOH Peking 2022

Pěkně žhavé kočičky. Dvě olympioničky v rouše Evině zapózovaly pro Playboy

Výsledky a úspěchy z olympijských her rozčísla dvojice sportovkyň, která se předvedla i mimo sportoviště. Bobistka Lisa Buckwitzová a skeletonistka Janine Flocková totiž odhodily závodnické kombinézy a zapózovaly pro německé vydání časopisu Playboy. S nahotou se při focení rozhodně nežinýrovaly a nafotily pořádně žhavé kousky. „Mám trochu více svalů - no a co? Chtěla jsem ukázat, že i toto je ženské tělo," uvedla Buckwitzová, která na minulých hrách v Pchjongčchangu vybojovala zlato.

Jedna si oblékla jen koženou bundičku, podpatky a pár řetízků a postavila se k zrcadlu, druhá zahalila nahé tělo pouze kožešinou a cudně zapózovala. Německá bobistka Lisa Buckwitzová a rakouská skeletonistka Janine Flocková se nechaly přemluvit zástupci časopisu Playboy a nafotily velmi lechtivé snímky. 

Ty se dokonce dostaly až na obálku německé verze věhlasného listu, který je primárně pro pány. Žhavé snímky se objevily v éteru v době olympijských her, kde obě sportovkyně budou závodit. Buckwitzová by dokonce měla obhajovat zlatou medaili z Pchjongčchangu. 

Ani jedna z dam se za svůj počin nestydí. Ba naopak. Němka i Rakušanka jsou na fotky hrdé. "Každá žena může být nahá a nikdo by se za její tělo neměl stydět. Já mám například trochu víc svalů - no a co? Chtěla jsem ukázat, že i toto je ženské tělo. Nemám co skrývat, žádná žena nemusí," uvedla pro TMZ Sports Buckwitzová.

Související obsah

Její slova doplnila i Flocková, která se na hrách umístila nejlépe na 4. příčce. Může se ale pyšnit titulem mistryně světa i několika dalšími medailemi z MS. "Neprodělala jsem žádné kosmetické operace a stojím si za tím, co mám. Každá žena může být hrdá na své tělo," prohlásila.

Před objektivem to dvěma atraktivním sportovkyním šlo skvěle, jak si povedou v ledovém korytu, se teprve uvidí. Jejich závody teprve přijdou na řadu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události