Fotbal

Sebevědomý kouč Argentiny: Doufám, že skončíme ve finále, říká po losu

Sebevědomý kouč Argentiny: Doufám, že skončíme ve finále, říká po losu
Argentinský trenér Lionel Scaloni (vlevo) udílí pokyny Lionelu Messimu (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Hodně pozitivně naladěný je po pátečním losu fotbalového mistrovství světa trenér Argentiny Lionel Scaloni. Kouč party kolem hvězdného Messiho dokonce věří, že se jeho tým objeví ve finále.

Argentina zamířila při losu MS do skupiny C, kde se utká Mexikem, Polskem a Saúdskou Arábií.

"Jsme dobří a věřím nám. Nemůžeme si stěžovat, ale ani nemůžeme být spokojeni," ohodnotil los trenér Scaloni pro argentinskou televizi.

"Mexiko je soupeř, kterého dobře známe, Polsko porazilo Švédsko a Saúdská Arábie prošla velmi dobře kvalifikací. Respektujeme všechny naše soupeře, je to těžká skupina," dodal argentinský kouč, který je však plný optimismu.

Související obsah

"Říkám lidem u nás, aby byli v klidu a užili si mistrovství světa. Doufám, že skončíme s Argentinou ve finále," uzavřel Lionel Scaloni.

Do finále by se chtělo dostat i Německo, které však při pátečním losu figurovalo až ve druhém koši, a nakonec tak dostalo ve skupině E silné Španělsko.

Související obsah

"Nebude to snadné, ale máme velké plány. Na MS nedostanete lehkou skupinu, všichni účastníci jsou kvalitní. Chceme dojít co nejdále, nejlépe až do finále," vzkázal německý trenér Hansi Flick. Kromě Španělska se jeho tým utká také s Japonskem a vítězem zápasu play-off mezi Austrálií a Kostarikou.

Fotbalové mistrovství světa bylo rozlosováno:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události