Real předvedl další fantastickou otočku a postoupil do finále Ligy mistrů

Další úžasnou otočku mají za sebou fotbalisté Realu Madrid. Ti v semifinále Ligy mistrů ještě v poslední minutě prohrávali s Manchesterem City 0:1, ale dvěma góly v závěru poslali zápas do prodloužení. V něm proměnil pokutový kop Karim Benzema a poslal královský velkoklub do finále milionářské soutěže. V něm se 28. května utká Real s Liverpoolem.

Zápas odšpuntoval šancí Real Madrid. Z hranice penalty se dostal k hlavičce Benzema, ale nakonec zamířil nad branku. Do vedení tak mohl jít Manchester City. Z hranice malého vápna střílel Silva, jenže fantastický zákrok předvedl Courtois a změnu skóre tak nedopustil.

Dvě minuty před koncem prvního poločasu se do obrovské šance prodral opět Benzema, jenž šel téměř sám na branku. Zkoušel štěstí střelou na zadní tyč, ale minul. I kdyby se trefil, gól by kvůli ofsajdu stejně nebyl uznán.

Druhou půli začal obrovskou příležitostí opět královský velkoklub. Ihned po rozehrávce se dostal centr z pravé strany na Viníciuse, který levačkou netrefil odkrytou branku. Skóre se tak měnilo až v 73. minutě a radoval se anglický celek.