Fotbal

Experti Nova Sport věří v super zážitek. Při finále LM budou přímo v Paříži

Už v sobotu se mohou diváci Nova Sport těšit na finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid. Na Nova Sport 3 poběží po celý den tematické vysílání určené této milionářské soutěži. Od 20:00 pak poběží samotné finále v novém speciálním sportovním studiu.

"Těšíme se na finále a rozhodně si to chceme užít. Budeme mít komentátory přímo na místě, budeme tam mít druhého moderátora i experta. Chceme to propojit s naším studiem a doufáme, že to všechno klapne," rozplývá se moderátor Milan Štěrba, který bude ve zbrusu novém studiu spolu s hosty Martinem Jiránkem a Danielem Kolářem. 

"Tipuji, že po normální hrací době to bude 1:1 a že se bude rozhodovat na penalty, jelikož máme experty komentátory na penaltové rozstřely Liverpoolu. Takže si myslím, že to tak bude do třetice, tedy penaltový rozstřel a Liverpool vyhraje," dodává Štěrba.

Související obsah

​Finále Ligy mistrů budou přímo v Paříži komentovat Michal Jinoch a Vojtěch Tichava. "Moc se těšíme. Stade de France, skvělá kulisa, skvělé dva týmy a největší zápas v naší komentátorské kariéře," říká Vojtěch Tichava. "Když jste přímo na místě, tak ta atmosféra komentátora vtáhne lépe do děje a baví to i více diváka," dodává Michal Jinoch. Oba komentátoři se pak také těší, až načerpají informace od zahraničních novinářů.

A jak oba tipují výsledek? "My jsme s Vojtou experti na prodloužení Liverpoolu ve finále. Takže si myslím, že to tak dopadne znovu. Takže 2:2 a půjdeme až do penalt," tipuje Jinoch. To kolega Tichava má jiný názor: "Já tam remízu nevidím. Myslím, že Real měl při cestě do finále hodně štěstí. Takže tipuji, že Liverpool ukáže svou ofenzivní sílu a vyhraje 3:1."

Související obsah

​Při finále Ligy mistrů bude přímo na pařížském Stade de France také reportér a moderátor Štěpán Sokol. "Bude to skvělé. Už jsem zažil parádní atmosféru v Liverpoolu, takže věřím, že i v Paříži bude úžasná atmosféra," říká Sokol, který tipuje, stejně jako většina jeho kolegů, že duel mezi Liverpoolem a Realem Madrid půjde do penaltového rozstřelu.

"Těžko říct, abych řekl pravdu, tak vůbec nevím, co od toho finále očekávat. Věřím, že uvidíme skvělý fotbal. A kdybych si měl tipnout, tak řeknu, že rozhodnou penalty a vyhraje ten lepší," dodává Štěpán Sokol, jenž bude přímo na stadionu také se speciálním hostem, tedy vítězem Ligy mistrů s Liverpoolem Vladimírem Šmicerem.

Související obsah

​Přímý přenos z nového studia Nova Sport začíná v sobotu ve 20:00, samotné finále startuje ve 21:00. To vše exkluzivně na Nova Sport 3.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události