Fotbal

Smutná zpráva ze Slovinska. Zemřel někdejší obránce Slavie Praha

Smutná zpráva ze Slovinska. Zemřel někdejší obránce Slavie Praha
Jiří Štajner a Goran Sankovič | Zdroj: LEBEDA PAVEL / CNC / Profimedia

Bývalý reprezentant Slovinska a hráč pražské Slavie Goran Sankovič zemřel. Někdejšímu obránci bylo 42 let, kariéru ukončil již v mladém věku vzhledem k těžkému zranění. Příčina smrti není dosud známá.

Goran Sankovič byl nalezen bez známek života poté, co byl od pátku pohřešován. Někdejšího reprezentanta našla policie města Cejle, příčina smrti nebyla dosud objasněna. Podle webu Siol jej policie našla v sobotu. Ještě v pátek měl odvézt děti do školy, pak zmizel.

Slovinský obránce si dokonce v sezonách 2000/01 a 2001/02 zahrál za pražskou Slavii, kde nastoupil do celkem jednadvaceti zápasů. Se sešívaným celkem dokonce vyhrál domácí pohár. Poté odešel do Řecka, kde ukončil kariéru po vleklých problémech s kolenem. 

Související obsah

Zahrál si za všechny mládežnické reprezentace a objevil se také v kádru týmu pro světový šampionát v roce 2002, na hřiště se ale ani jednou nedostal. Smutnou zprávu přinesl například chorvatský deník gol.

V sezóně 2006/07 byl sportovním ředitelem fotbalového klubu Publikum Celje, kde začal svou fotbalovou kariéru. Působil také jako sportovní agent.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události