MMA

Nepodal jsem dobrý výkon, omlouval se Procházka. Příště chce být lepší

Nový šampion polotěžké váhy nebyl po výhře v titulovém zápase spokojený se svým výkonem a slíbil, že příště bude lepším zápasníkem. Na tiskové konferenci prozradil, že jej Glover ničím nepřekvapil, a promluvil také o možném vyzyvateli Blachowiczovi.

Dobitý Jiří Procházka došel na tiskovou konferenci v kimonu a odpovídal na otázky novinářů ohledně titulového zisku. "Jsem spokojený, Gloverův tlak byl ale úžasný, obzvláště v jeho věku. Je to velmi tvrdý bojovník," řekl Procházka. "Ničím mě nepřekvapil. Věděli jsme o všech věcech, které musí udělat, a byl v nich úspěšný. Na tom musím zapracovat," dodal. 

V titulové obhajobě by se rád Procházka potkal s Polákem Janem Blachowiczem, ale podle svých slov se musí zlepšit. "Slibuji, že do dalšího zápasu budu jiný zápasník. Nebyl to z mé strany vůbec dobrý výkon," pronesl "BJP" na pozápasové tiskové konferenci. 

"Z mé strany to byl příšerný zápas a výkon, přežil jsem několik okamžiků. Mým životním postojem je být dominantní lovec, ne přeživší. To se ukáže v dalším zápase," pokračovala ikona české MMA scény. 

Související obsah

​Následně Procházka naznačil, co jej nyní čeká. Výhru a titul si chce pořádně užít. "Vyrazíme s přáteli na lodi někam na moře," naznačil rodák z Hostěradic u Znojma. Poslední vítězství nad Reyesem podle svých slov moc neoslavil. 

Na videoportálu Voyo můžete zhlédnout dokument o Jiřím Procházkovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události