šipky

Obhájí Clayton titul v šipkařské Premier League? Sledujte finále na Nova Sport

Už v pondělí večer vypukne velkolepé finále Premier League Darts. V Berlíně si to o titul rozdají čtyři hráči včetně loňského šampiona Jonnyho Claytona. Začínáme ve 21:05 na Nova Sport 2 a Voyo.

Po šestnácti odehraných turnajích se do nejlepší čtyřky dostali čtyři šipkaři, kteří se utkají v souboji o titul v Premier League Darts. Největším favoritem bude loňský vítěz Jonny Clayton.

47letý šipkař i v letošní sezoně ukázal, že mu formát tohoto turnaje sedí. V rámci šestnácti večerů dokázal Clayton posbírat 40 bodů a suverénně postoupil z prvního místa do play-off.

Související obsah

​Na záda mu ale bude dýchat Michael van Gerwen, jenž je dokonce pětinásobným držitelem titulu z Premier League Darts. Nizozemská hrající legenda se umístila na druhém místě a také s přehledem postoupila. Nicméně sám "Mighty Mike" už před turnajem prohlásil, že ho trápí problémy s odhodovou rukou a čeká ho operace. Je tak otázka, jestli ho zranění bude ve finále limitovat.

Související obsah

​Šanci se tak mohou chopit i zbylí dva hráči – James Wade a Joe Cullen. Zatímco prvně jmenovaný patří mezi stálice a velezkušené hráče, 32letý Angličan Cullen je na svém prvním Premier League Darts, i tak ale může rozhodně překvapit.

Finále Premier League Darts můžete sledovat v pondělí 13. 6. na Nova Sport 2 a Voyo. Semifinálové duely startují ve 21:05, jako první nastoupí Jonny Clayton proti Joeu Cullenovi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události