Tenis

Trojnásobný grandslamový vítěz v slzách. Musí se vyrovnávat s těžkou ztrátou

Trojnásobný grandslamový vítěz v slzách. Musí se vyrovnávat s těžkou ztrátou
Murrayho podání na Wimbledonu | Zdroj: AELTC

Skotský tenista Andy Murray neprožívá příliš šťastné období. Z letošního Wimbledonu ho už ve druhém kole vyprovodil z kurtu John Isner, teď navíc trojnásobný grandslamový vítěz oplakává rodinnou ztrátu. Během londýnského turnaje mu totiž zemřel milovaný pes Maggie Mayhem.

Na rodinu slavného tenisty se v poslední době snáší jedna pohroma za druhou. Nedávno Murrayovým zemřela kočka Maggie May, teď se hvězdný sportovec musel rozloučit i s milovaným psem, který zemřel v době, kdy se hraje Wimbledon. 

https://www.instagram.com/p/Cfw14fLMG85/

"Naše rodina se rozloučila s tímto úžasným malým pejskem. Byl součástí naší rodiny a naším prvním mazlíčkem, takže to opravdu bolí. Dopřejte svým mazlíčkům dnes večer velké pomazlení, protože nastane doba, kdy to už nebudete moct udělat. Díky, Maggie Mayhem, byla jsi absolutní hvězda," oznámil Skot smutnou novinu na svém instagramu a přidal srdceryvné rozloučení. 

Související obsah

​Pejska měl od roku 2008, kdy pro něj s manželkou Kim vymysleli i přezdívku – Maggie Mayhem. Později si pořídil ještě dalšího border teriéra. A oběma dokonce vytvořil účet na twitteru. Kdysi navíc prozradil, že mu psi pomáhají relaxovat a "vypnout", když je potřeba. Teď však nad ztrátou jednoho z nich hodně truchlí. 

Takhle Murray loni šokoval parádním úderem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události