Kdo doplní Plzeň v LM? Milionářská soutěž pozná poslední tři účastníky

Malik Tillman v souboji s Ismaelem Saibarim | Zdroj: Profimedia

Fotbalová Liga mistrů ve středu večer pozná poslední tři účastníky. Na kanálech Nova Sport 3 můžete sledovat utkání mezi PSV a skotskými Rangers. Nova Sport 4 zase nabídne duel Trabsonsporu proti FC Kodaň. V plánu je také duel, ve kterém se utká Dinamo Záhřeb s norským Bodo/Glimt.

První utkání mezi PSV a Rangers nabídlo velmi dramatickou podívanou. Nizozemský celek se sice dostal ve 37. minutě do vedení, ale loňskému finalistovi Evropské ligy se podařilo dvěma góly otočit. PSV si ovšem nakonec odvezlo domů přijatelnou remízu, když v 78. minutě vyrovnal Armando Obispo.

Do odvetného utkání jde PSV v roli favorita. Začátek sezony se mu vydařil, když v nizozemském Superpoháru porazil v divoké přestřelce Ajax 5:3 a v lize zvládl vítězně oba dva zápasy. Ve třetím předkole Ligy mistrů dvakrát remizoval s Monakem, ale nakonec se radoval z postupu díky gólu de Jonga ze 109. minuty.

​To skotští Rangers měli cestu do play-off o Ligu mistrů podstatně složitější. Proti belgickému Royale Union sice platili za jasného favorita, ale první zápas venku překvapivě prohráli 0:2, a tak je v odvetě čekala pořádná šichta. Zápas ale zvládli a vyhráli 3:0, když o postupu v 79. minutě rozhodl Malik Tillman. V domácí soutěži Rangers první dva zápasy vyhráli, ale naposledy překvapivě remizovali na hřišti Hibernian 2:2. Jestli se jim v Eindhovenu povede lépe, můžete sledovat ve středu od 21 hodin na Nova Sport 3.

Takto probíhal první vzájemný zápas:

Na Nova Sport 4 od 21:00 zase budete moci sledovat utkání mezi tureckým mistrem Trabzonsporem a FC Kodaň. Dánský celek doma díky brankám Claessona a Leragera vyhrál 2:1, a tak si připravil dobrou pozici do odvety. Turci navíc nepůjdou do zápasu ve vůbec dobrém rozpoložení, když v sobotu prohráli v Antalyasporu vysoko 2:5. Mohla za to především hrubě nezvládnutá poslední desetiminutovka, ve které inkasovali tři góly. Předchozí dva ligové zápasy ale zvládli vítězně.

​Kodani se na začátku letošní sezony dánské ligy také příliš nedaří, když ze šesti zápasů tři vyhrála a tři prohrála. Generálku před odvetou na hřišti Lyngby ale zvládla. Vyhrála 3:0, na čemž měl největší podíl švédský záložník Viktor Claesson, kterému se v letošní sezoně velmi daří. Na svém kontě má už pět ligových gólů a další přidal i v předkole Ligy mistrů.