Hokej

Hokejová show v Praze. Sledujte NHL Global Series na stanicích televize Nova

Nejlepší hokejová liga světa míří do Prahy. Už 7. a 8. října si to v O2 areně rozdají týmy San Jose Sharks a Nashville Predators. Zápasy v rámci NHL Global Series můžete sledovat i na obrazovkách TV Nova.

Samotné evropské turné NHL Global Series začíná už v pondělí 3. září ve švýcarském Bernu, kde se nejdříve utkají Nashville Predators s tamním klubem SC Bern. O den později změří síly San Jose Sharks v Německu s klubem Eisbären Berlin. Oba zápasy nabídne v přímém přenosu stanice Nova Sport 1 a Voyo.

Ve čtvrtek 6. října oba zámořské celky poprvé naskočí na led v Praze a absolvují otevřený trénink, který živě odvysílá Nova Sport 1 a Voyo.

Vrcholem celého turné budou úvodní ostré soutěžní zápasy mezi Nashvillem a San Jose, které jsou na programu v pátek a v sobotu. Přímé přenosy obou utkání začínají na stanicích Nova Sport 1, Nova Action a Voyo v 19:15.

Související obsah

​Na utkání se intenzivně připravuje hokejová sekce Nova Sport, která exkluzivní přenosy z NHL vysílá už téměř 15 let. V rámci vysílání nabídne medailonky českých hráčů Tomáše Hertla a Radima Šimka. Studio Nova Sport bude přímo v O2 areně a pozvání přijali hvězdní hosté Patrik Eliáš a Radim Vrbata – fanoušci se však mohou těšit i na další zajímavá jména.

Páteční zápasové studio bude moderovat Štěpán Sokol, sobotní program Roman Jedlička. Na komentátorských pozicích se vystřídají Filip Šedivý, Tomáš Borovec a Michal Jinoch. Reportérské pozice zaujmou Inna Puhajková, Richard Tesař a Dominik Mihailescu.

Související obsah

​"Nasazujeme prověřené a zkušené tváře, které mají fanoušci se zámořským hokejem spojené už dlouhá léta. Moc se na zápasy v O2 areně těšíme, bylo náročné vše připravit, ale i díky dlouholetým dobrým vztahům s NHL všechno šlo bez problémů. Těšíme se nejen na úvodní zápasy, ale i na celou novou sezonu. Snad se bude dařit českým hráčům a fanoušci si opět přijdou na své," dodává šéf sportu TV Nova Dušan Mendel.

Zápasy NHL se v Praze odehrají historicky už počtvrté. Všechna dosavadní utkání v letech 2008, 2010 a 2019 vysílaly stanice skupiny Nova. V letošní sezoně se fanoušci nejlepšího hokeje světa mohou těšit až na 15 přímých přenosů týdně na Nova Sport a Voyo. A to včetně víkendových zápasů NHL Saturday a NHL Sunday, které se hrají v příznivých časech pro evropské fanoušky. NHL nabídne i stanice Nova Action – každý pátek a nově také v neděli.

Sledujte novou sezonu NHL včetně zápasů Global Series v Praze už od 7. října na Nova Sport, Nova Action a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události