MMA

Už je jasno. Fighter Procházka oznámil, kdy a kde bude obhajovat titul v UFC

Už je jasno. Fighter Procházka oznámil, kdy a kde bude obhajovat titul v UFC
Zápasník Jiří Procházka | Zdroj: profimedia.cz

V červnu překvapil MMA zápasník Jiří Procházka celý svět bojových sportů a vyválčil v organizaci UFC pás v polotěžké váze, když porazil hvězdného Glovera Teixeiru. Dlouho se pak spekulovalo o tom, kdy mezi oběma fightery proběhne odveta. Český zápasník si totiž jako dalšího vyzyvatele vybral právě přemoženého Brazilce. Teď už je jasné, kdy bude den "D" a hodina "H". Rodák z Hostěradic vyzve Brazilce na galavečeru UFC 282, který se uskuteční 10. prosince tohoto roku v americkém Las Vegas.

Když v červnu porazil v zápase organizace UFC Glovera Teixeiru a stal se šampionem polotěžké váhy, začalo se velmi brzy mluvit o dalším zápase. Procházka se nakonec rozhodl, že vyslyší Brazilcovou výzvu a ukojí jeho touhu po odvetě. Dlouho ale nebylo jasné, kde se oba bijci střetnou. 

Teď už je ale vše domluveno. Procházka se s Brazilcem střetne na galavečeru UFC 282, který proběhne 10. prosince v Las Vegas. Český fighter to oznámil na svých sociálních sítích.

Jednou z variant byl i lednový návrat UFC do Teixeirovy rodné Brazílie, tato možnost však nakonec padla, a tak se oba MMA zápasníci utkají v pouštním městě hazardu.

Související obsah

Procházka bude usilovat nejen o obhajobu, ale také o prodloužení série neporazitelnosti, kterou drží už 13 zápasů. Navíc se bude chtít prezentovat lépe než při vítězném duelu. I když ho totiž vyhrál, nebyl spokojený se svým výkonem.

Procházka nedávno vystoupil v pořadu 1:1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události