šipky

Van Barneveld porazil Whitlocka! Poistup na Grand Slamu si zajistil i Price

Druhý nejprestižnější šipkařský turnaj Grand Slam of Darts ve středu večer pokračoval prvním kolem play-off. V boji o více než 18 milionů korun postoupil dál Raymond van Barneveld, Michael Smith, Gerwyn price a James Cullen.

Jako první se na pódiu představil jeden z nejúspěšnějších šipkařů historie Raymond van Barneveld. "Barney" svedl s Simonem Whitlockem napínavou bitvu na 19 legů, kterou za stavu 4:5 začal přetáčet ve svůj prospěch a nakonec vyhrál 10:8. Příště se utká s loňských vítězem a aktuální světovou jedničkou Gerwynem Pricem.

Postup "The Icemana" se ale nerodil vůbec lehce. S Danny Noppertem po čtrnácti lezích prohrával 6:8. Pak ale ztrátu  začal dotahovat, soupeřovi v závěru vzal podání a nakonec vybojoval postup 10:8. Priceův průměr na tři šipky byl 100,10 bodu.

Související obsah

​Čtvrtý muž světového žebříčku Michael Smith porazil Roba Crosse také 10:8. A posledním středečním postupujícím byl James Cullen. Souboj světové patnáctky se šestnáctkou byl nejrychlejší zápas celého večera, kdy si Cullen připsal přesvědčivé vítězství 10:4 nad Dirkem van Duijvenbodem.

Výsledky Grand Slam of Darts:

R. van Barneveld – S. Whitlock 10:8

M. Smith – R. Cross 10:8

D. Noppert – G. Price 8:10

D. van Duijvenbode – J. Cullen 4:10

Šipkařský turnaj na stanici Nova Sport 2 a Voyo pokračuje už zítra od 20:10. Do akce jdou například Nathan Aspinall či Michael van Gerwen.

Letošní mistrovství Evropy mělo nečekaného vítěze:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události