MS ve fotbale 2022

Legendární Ronaldo přiletěl podpořit Brazílii. Na stadion ale nemůže

Legendární Ronaldo přiletěl podpořit Brazílii. Na stadion ale nemůže
Ronaldo na zahajovacím duelu mistrovství světa | Zdroj: Profimedia

Ronaldo, druhý nejlepší střelec historie mistrovství světa, přiletěl do Kataru, aby podpořil reprezentaci Brazílie. Ta se ve čtvrtek od 20 hodin střetne se Srbskem. Na stadion legendární fotbalista ale nemůže.

Nejlepší střelec mistrovství světa z roku 2002 chtěl svou zemi samozřejmě podpořit přímo na stadionu, ale tam se nedostane. Pár hodin před výkopem dostal nepříjemnou zprávu. Střetnutí se Srbskem může sledovat pouze v televizi, jelikož byl pozitivně testován na koronavirus.

Místo z tribuny tak bude dnes již 46letý bývalý útočník podporovat Kanárky pouze z hotelového pokoje. Kvůli povinné izolaci ho nesmí následující tři dny opustit. Průběh nemoci má Ronaldo naštěstí mírný, má pouze rýmu.

Související obsah

​Po třech dnech bude opět testovaný, a pokud bude negativní, může si další dva duely vychutnat přímo na stadionu. Ronaldo se covidem-19 nakazil již podruhé. Poprvé se tak stalo v lednu letošního roku.

Druhý zápas čeká Brazílii 28. listopadu proti Švýcarsku a základní skupinu uzavře duelem s Kamerunem 2. prosince.

Jeho jmenovec Cristiano Ronaldo během světového šampionátu rozvázal smlouvu s Manchesterem United:

TN.cz

MS ve fotbale on-line

Fotbalové mistrovství světa se letos koná v Kataru od 20. listopadu do 18. prosince. Na našem webu vám nabídneme veškeré aktuality, program turnaje i výsledky

Speciál ms ve fotbale 2022
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události