Fotbal

Messiho manželka ukázala vánoční idylku, Neymar si zatancoval s maminkou

Messiho manželka ukázala vánoční idylku, Neymar si zatancoval s maminkou
Antonella Roccuzzová a Lionel Messi | Zdroj: Leo Rooster / SIPA / Profimedia

Vánoční pohoda vypukla i u světoznámých sportovců, kteří na sociálních sítích sdíleli sváteční fotky. Do svého soukromí tak nechal nahlédnout například Lionel Messi nebo Brazilec Neymar.

Lionel Messi měl po výhře na mistrovství světa napilno. Po bujarých oslavách v ulicích Argentiny tak nyní Messiho manželka Antonella Roccuzzová ukázala, jak slavný fotbalista tráví vánoční čas v rodinném kruhu. Za odměnu pak 35letému útočníkovi Paris Saint-Germain také zatancovala, což božský Leo hrdě sdílel na svém instagramu. 

To taneční číslo si střihnul i fotbalista Neymar se svou matkou Nadine Goncalvesovou a oba ukázali, že mají tanec prostě v krvi. Rodinnou pohodu a nazdobený stromeček ukázali i další fotbalisté jako například Robert Lewandowski, Luis Suárez nebo Mohamed Salah. Kdo naopak tentokrát mlčel, byl Cristiano Ronaldo se svou partnerkou Georginou Rodriguezovou, kteří na sociální sítě nic nesdíleli. 

Romantický snímek pak sdílel tenisový pár Elina Svitolinová a Gael Monfils, kteří před stromečkem pózovali se svým dvouměsíčním dítětem. 

S vtipným videem se pak vytáhnul slovenský cyklista Peter Sagan, který v převleku za Santa Clause projížděl městem na svém bicyklu, a to ještě pouze na zadním kole. 

Související obsah

​Některé sportovkyně zase na Vánoce ukázali peprné fotografie. Například bývalá golfistka Paige Spiranacová se převlékla do sexy vánočního kostýmku, to boxerka Ebanie Bridgesová pak zakrývala své poprsí pouze vánoční čepicí od Santa Clause.

To šipkař Peter Wright se už před Vánocemi ukázal v kostýmu vánoční filmové postavy Grinche:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události