United vyhráli na hřišti Nottinghamu a mají nakročeno do finále Carabao Cupu

V semifinálovém duelu fotbalového Carabao Cupu se proti sobě postavili hráči Manchesteru United a Nottinghamu Forest. Hosté z Manchesteru dokázali vstřelit tři góly a udrželi čisté konto. Do odvety na domácí půdě si vezou nadějnou výhru 3:0 a mají našlápnuto k postupu do finále.

Už začátek duelu mezi Manchesterem United a Nottinghamem nabídl gól. V 6. minutě si vzal míč Marcus Rashford a prosprintoval obranou soupeře jako nůž máslem. Ve vápně zakončil na přední tyč a dostal United do vedení.

Ve 23. minutě mohl Nottingham vyrovnat, ale gól který vstřelil Surridge nebyl uznán kvůli ofsajdu. Obrovskou šanci na zvýšení měl v 32. minutě Antony, ale brankář Hennessey ho vychytal. Druhá branka padla až těsně před koncem poločasu. Krásnou střelu Antonyho brankář vyrazil jen před sebe a Wout Weghorst dorazil míč do brány. V poločase vedl Manchester 2:0.

Druhý poločas už toho tolik nenabídl, ale v 54. minutě měl velkou šanci Christian Eriksen, který trefil břevno. Na konci druhého poločasu United přidaly další gól. Trefil se Bruno Fernandes a Manchester United tak porazil Nottingham na jeho hřišti 3:0.

​K odvetě s proti sobě postaví hráči Manchesteru United a Nottinghamu Forest už příští středu 1. února od 21:00. Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 2 a na Voyo. Slavný klub z Manchesteru ale můžete sledovat už v sobotu. V rámci FA Cupu se utká s Readingem a tento zápas vám nabídneme od 21:00 na volně přístupném kanále Nova Action.