Fotbal

Krmenčík spálil šanci, Hilál ho česky kritizoval: Michaeli, jdi do p***

Krmenčík spálil šanci, Hilál ho česky kritizoval: Michaeli, jdi do p***
Hráči Persije Jakarta slaví gól (zleva: Ondřej Kúdela, Jusúf Hilál, Hanno Behrens a Michael Krmenčík) | Zdroj: Persija Jakarta

V indonéské Jakartě se letos sešli hned tři bývalí hráči pražské Slavie, díky kterým celek z hlavního města bojuje o titul. Občas ale vzniknou vtipné momenty, kdy například rodák z Bahrajnu Júsuf Hilál česky pořádně zkritizoval Michaela Krmenčíka.

Persija Jakarta je na druhém místě Ligy 1 se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Persib. Tým táhnou i Češi a někdejší hráči Slavie. Júsuf Hilál dal již devět gólů, Krmenčík je druhým nejlepším střelcem s pěti zásahy a dvakrát se do listiny zapsal také Ondřej Kúdela. 

Občas ale něco bývalý útočník Plzně, Slavie či belgických Brugg spálí a vyslechne si to od spoluhráčů. Při posledním duelu byl dokonce Hilál přistižen, jak nadával na Krmenčíka v českém jazyce. "Michaeli, jdi do p***, ku**a," říkal na střídačce, kde ho zachytila kamera. 

Související obsah

Persija Jakarta i přes spálenou šanci Michaela Krmenčíka porazila tým RANS Nusantara 3:1 a dostala se na první místo soutěže, ze kterého ho po nedělní výhře Persib odsunul na druhou příčku. V utkání skóroval Hilál z penalty a poté se z pokutového kopu trefil i český reprezentant Ondřej Kúdela. Krmenčík v zápase vystřídal právě Hilála.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události