MMA

Díky za zájem, říká Humburger ironicky. Někdo mu ukradl trika přímo z gymu

Díky za zájem, říká Humburger ironicky. Někdo mu ukradl trika přímo z gymu
Dominik Humburger salutuje po vítězství | Zdroj: TV Nova

Český voják a MMA zápasník Dominik Humburger v posledních měsících získává čím dál více pozornosti ze strany českých fanoušků bojových sportů, což potvrdil i výhrou na galavečeru KSW v Liberci. Zájem je ale bohužel tak velký, že se neznámá osoba vloupala do jeho gymu a ukradla jeho trika.

"Ahoj lidi. Jsem moc rád, že se můj merch líbil," začal svůj příspěvek na instagramu slovy, která vypadala jako milý pozdrav fanouškům. Jenže poté přišlo nečekané pokračování: "A líbil se až tak, že si nějaký dobrodinec pro něj přišel do mého gymu, kde všechna zbylá trička ukradl."

"Na jednu stranu mi to lichotí. Díky moc, že je takový zájem, ale na druhou stranu bych chtěl vzkázat dotyčné osobě, ať si ta trička nechá radši jen na doma na spaní nebo si to doma vystaví, ale ať s tím moc nechodí ven, protože každý fighter v okolí ví, že mi někdo ta trička ukradl," vzkázal osobě, která trika odcizila.

"Věř mi, že kluky nebo mě v tom tričku opravdu nechceš potkat, nechceš, kámo," dodal na závěr slova, která dotyčnou osobu od profesionálního bijce mohou pořádně vystrašit.

Související obsah

​27letý Humburger má za sebou zatím šest profesionálních zápasů, které všechny dokázal vyhrát. Navíc pouze v posledním duelu čekal na verdikt bodových rozhodčích, předchozích pět duelů vyhrál před limitem a získává čím dál větší popularitu. Jako další ho čeká v červnu souboj o titul s Nenadem Avramovičem v organizaci RFA.

Podívejte se na rozhovor s Dominikem Humburgerem po jeho posledním zápase, který vyhrál před domácím publikem v Liberci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události