šipky

Získá van Gerwen rekordní titul? Finále Premier League sledujte na Nova Sport

Šipkařská Premier League Darts je ve finále. O trofej a zajímavou finanční prémii se poperou čtyři hráči. O rekordní sedmou trofej zabojuje i hvězdný Michael van Gerwen, který se dostal do finálové čtveřice. Kdo vyhraje, se dozvíte už dnes večer na Nova Sport 2 a Voyo.

Právě slavný Nizozemec má na kontě už šest vítězství na Premier League Darts a dělí se o první místo s další šipkařskou legendou Philem Taylorem. Při letošním vyvrcholení ale může van Gerwen získat rekordní sedmou trofej. 

V cestě bude "Mighty Mikeovi" stát i aktuální světová jednička Michael Smith. 32letý Angličan dokázal spolu s Gerwynem Pricem ovládnout čtyři večery a oba tak patří k nejúspěšnějším šipkařům letošního ročníku. 

Van Gerwen vyhrál třikrát, do finále se pak kvalifikoval ze třetího místa. Na poslední chvíli si pak zajistil účast i Jonny Clayton, který těžil z toho, že jeho největší konkurent Nathan Aspinall nedokázal proklouznout do finále a v tabulce skončil o skóre za Velšanem. 

Související obsah

​Vítěz letošního Premier League se může těšit na blyštivou trofej a také na pěkný finanční bonus. Šampion získá 275 000 tisíc liber (cca 7,4 milionu korun). 

Sledujte finálový večer na stanici Nova Sport 2 a na Voyo už dnes od 20:05. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události