Motorsport

Dítě Godzilly na trati v Singapuru. Jezdce formule 1 překvapili při tréninku ještěři

Dítě Godzilly na trati v Singapuru. Jezdce formule 1 překvapili při tréninku ještěři
Jezdec formule 1 Charles Leclerc | Zdroj: Florent Gooden / DPPI F1 / Profimedia.cz

Hodně zajímavé návštěvníky měli jezdci formule 1 při pátečních trénincích v Singapuru. Na trati se totiž objevila hned trojice plazů a závodníci měli co dělat, aby se zvířatům vyhnuli.

Jak píše britský Daily Express, mělo jít hned o trojici ještěrů, která si v pátek udělala výlet na závodní trat Marina Bay v Singapuru, kde v tu chvíli probíhaly tréninky formule 1.

Se zvířetem se potkal i lídr šampionátu Max Verstappen, který pak do vysílačky hlásil. "Na trati je zase ještěrka! Tentokrát menší," řekl podle Daily Mirror závodnímu inženýrovi Gianpierovi Lambiasemu. "Dobře, rozumím. Možná měla Godzilla dítě," odpověděl mu Lambiase. 

Právě Verstappen svým vyjádřením narážel na rok 2016, kdy se v Singapuru s ještěrem také setkal. 

Související obsah

​Max Verstappen nakonec skončil v prvním tréninku třetí, nejrychlejší byli jezdci Ferrari. Druhý skončil Carlos Sainz ze Španělska a na první příčku se dostal monacký jezdec Charles Leclerc.

Nicméně podle záběrů z kokpitu Fernanda Alonsa to vypadá, že pro jednoho z ještěrů dopadla návštěva závodního okruhu tragicky. Pilot Aston Martinu totiž zvíře podle všeho svým vozidlem přejel. 

Štáb TV Nova vypátral majitele formule. Proháněl se s ní po Pražském okruhu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události