Herec Petr Rychlý je sice klidný řidič, ale i on by na českých dálnicích povolil 160 km/h.
„Kdo jezdí často z Prahy do Brna nebo do Ostravy, ten musí trpět. Určitě bych tu stošedesátku zavedl,“ říká Petr Rychlý. Však i on si na dálnicích při svém povolání protrpí dlouhé hodiny. "To, jestli auto tuhle rychlost zvládne a jestli jej dokáže zvládnout řidič, to už je pak na jednotlivci. Prostě jako u všeho. Stejně jako já nikdy z okénka auta nevyhodím nepořádek do příkopu, tak je tu spousta lidí, která to udělá. Je to jen v lidech a v tom, jak to mají v hlavě v pořádku.“
A jak Petr Rychlý nahlíží na padesátku v obci? Vzhledem k tomu, že má velkou rodinu, tak s ní souhlasí. Zcela. Víc by podle něj nikdo jezdit neměl.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz